Gadget Ücret Sözleşmesi: Erken iptal ederseniz, kalan gadget ödemelerinizi ve tamamlama ücretini de yükseltebilirsiniz.

asked 2018-03-14 12:02:28 -0500

Neyse ki, önemli bir değişiklik, parmak izi sensörünün, makul bir şekilde, aygıtın arka ortalığına döndürülmesi. Samsung'un Qualcomm'un alışageldiği gibi gitmemesi için bir olası neden, eninde sonunda ödemek zorunda olduğu lisanslama ücretleridir (hepimiz Qualcomm'un telif ücretleri büyük olduğunu biliyoruz). Yoğun ürün yelpazemiz, modern montaj çözümümüz olan X-mount tarafından desteklenebilen dayanıklı, darbeye dayanıklı ve su geçirmez örnekler içerir. Zırhlı çift katmanlı plan TPU'yu birleştiriyor Ayrıca hafif ve hafif bir kılık altında dizüstü bilgisayar malzemeleri samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak'un evren S9'un önemsiz kitlesini de içermektedir. Samsung Galaxy S9 Edge spec listesindeki söylentileri tartışalım. Spesifikasyonlara gelince, Galaxy S9'da 5Eight-inç'lık muazzam AMOLED ekrana sahipken, 4GB RAM ve f / 1.5 ve f / 2.4'lük çift değişken açıklığı olan tek bir arka 12MP arka kamera geliyor. Daha genel bir ifadeyle, Samsung nihayet dipsiz kamera arayüzünü temizledi. Fakat bu sefer marka ekstradan ilgi görüyor.

samsung galaxy s9 fiyatı ve özellikleriBu analojiyi biraz daha uzatmak için, Galaxy S9, Last Jedi'dan daha fazla Drive Awakens - yani, birkaç radikal ayrılma konuşmuyoruz. Bu gereksinimlerin karışımı, Hızlı Şarj Dört'ü ile karşılaştırıldığında masaya ekstra% 30 daha fazla şarj veya yaklaşık% 15 daha hızlı şarj hızı getiriyor. Her ne kadar çeşitli sistem uygulamalarında gömülü kablosuz şarj bahisleri keşfedilmiş olsak da, bu dizelerin Android Oreo'nun (yalnızca MIUI temelli) genel bir dizge olmadığını doğrulayamadık. Telefonlar artık "hızlı" kablosuz şarj işlemine, yatay bir ev ekran ekranına ve bir mesajı cevaplamak için bir uygulamadan çıkmanıza neden olmayan çok görevli özelliklere yardımcı oluyor. Kurumsal, en yeni Samsung amiral gemisi Galaxy telefonlarını, herhangi bir ana sağlayıcının en düşük aylık aylık cihaz ücretinde sunma planlarına sahiptir; bu, aşağı yukarı ücret gerektirmeyen konulardır. Telefonların cep telefonunun üst ve alt kısımlarında ince çerçeveler vardı.

S9 ve S9 Plus artık stereo ses sistemine sahip, biri hoparlörde entegre. Bununla birlikte, S8'deki 2560 × 1440 piksel kararı içeren sonsuzluk ekranı muhtemelen şimdiye kadar gördüğünüz en iyi şovdur. Galaxy S8, Galaxy S8 Edge gibi eğri bir şov var mı? Dahili bir disket sürücüsü vardı ve klavyesindeki gökkuşağı şeridi, makinenin gölge şovunu simgeliyordu. MIL-STD-810G-516.7 sertifikasıyla geldiğinden en üst düzeyde koruma sağlar. Şok emici bırakma emniyeti dört köşesinde, telefonun ezik, çizik ve diğer günlük yıpranmalara karşı güvenliğini koruyor. Kullanılabilir RAM'ın sadece 4GB'a kadar çıkması bekleniyor ve bu da bu cep telefonunun geri kalanında bir başka yere düşüyor. Bir ekran koruyucuyla birlikte çeşitli bileşenlerden oluşur. S9 aynı zamanda 2160 x 3840 piksel ve çıkarılabilir olmayan 4200mAh pil ile 5.7 inç ekrana sahip olacak. Çözünürlükte 2K'a kadar dış görüntüler büyük olasılıkla desteklenecektir.

S Pen kullanarak bir mesaj yazın ve animasyonlu yazıları millete gönderebilirsiniz. Geçmiş herhangi bir gösterge olursa, lansmana yaklaştığımızda iki birliğin birçok sızdırılmış fotoğrafını görürüz; Yine de, o zamana kadar, aslında takdir ettiğimiz bir Samsung Galaxy S9 fikri var. İşleme ayrıca yeni rıhtımda elde edilebilen bağlantı noktalarını da ortaya koyuyor: Tam boyutlu bir HDMI bağlantı noktası, iki adet tam boyutlu USB bağlantı noktası ve enerji girişi için bir USB-C bağlantı noktası. Apple, iPhone 7 piyasaya sürülmesinden sonra Apple'ın limanını yok ettikten sonra, akıllı telefon işletmelerinde sık sık oluyor. Samsung Galaxy S9'un ekranı inanılmaz ve resimleri izlemeyi, oyun oynamayı ve film izlemeyi mutlak bir keyif haline getiriyor. Galaxy S9, MIL-STD-810 sertifikası gibi herhangi bir şok ve titreşim sertifikası almadı. samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S9, Asus ZenFone 5Z ve Sony Xperia XZ2 arasındaki en önemli varyasyonların neler olduğuna bir göz atalım. @OnLeaks, 91mobiles ve MySmartPrice tarafından gönderilen bu görüntüler, üretim birimi CAD'leri temel alır ve Samsung tarafından resmi olarak gösterilemez. Samsung Galaxy S9 hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Bu bilgilendirici makaleyi beğendiyseniz ve samsung s9 plus kılıf ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen sayfamızı ziyaret edin .

edit retag flag offensive close delete