Tam olarak aynı sahne için otomatik ayarlar (f2.4). Ancak yine aynı şey S7'in doğruluğuydu. Not alın 8.

asked 2018-03-14 11:54:13 -0500

alt =" samsung galaxy s9 artı "style =" clear " AR Emoji, benliklerini, özelleştirilebilir bir avatar GIF'sine dönüştürür. Öğrenciler ve uzmanlar için mükemmeldir, markanın telefonları sayısız işlevleri ve her fiyata dahildir. Samsung, kalp atış hızı algılayıcısı içeren tek gerçek akıllı telefon olduğunu söylerken, yeni S9 telefonlar, kan basıncını ölçmek için de kullanabileceğiniz güncellenmiş bir sensöre sahip. Galaxy S9 sporu, çift / 1/5 ve f / 2.4 açıklıkları olan tek bir Çift Piksel 12 MP sensörünü kullanıyor. Büyük ekran tasarımı, büyük olasılıkla Galaxy S9 Plus, Yıldız olarak kodlandı. Bunun yanında, Galaxy S9 ile ilgili iki yeni bilgiyi kayıtta bulabilirsiniz. Bugün zaten samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S9 modelinin iki sızıntısını fark ettim. Dediğim gibi, Galaxy S9'da birkaç küçük değişiklik yapıldı, ancak bunların kitlesi kamerayla yapmak istiyor. MWC 2018 resmi olarak basitçe başlamış olabilir, ancak büyük akıllı telefon duyuruları gittikçe gösteri sona erdi.

Zaman içinde, daha iyi oluşturulmuş ve en çok satan akıllı telefon koleksiyonu arasında olanı kullanarak muazzam bir dönüşümü görüyoruz. Koruyucu monte edilebilir örneklerin yanı sıra, farklı açık hava çekim nedenlerine hitap eden bir dizi montaj yeri de sunuyoruz. Bir tampon durumu ile güvende tutmak, dayanıklı ve dayanıklı yapı ile telefonu kolayca koruyabilen koruyucu seriler arasındadır. Gizlilik, son yılın Sony Xperia XV'sinin en dikkat çekici halini oluşturdu, ancak artık insanların aslında satın alacakları bir cep telefonunda. Galaxy S9'dan ne öngördüğünün farkında olduğumuz göz önüne alındığında, ertesi ayında Barselona'daki Samsung'un başlangıç ​​etkinliğinde herhangi bir sürpriz görmemek mümkün değil. samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S9 için ideal bir eşleşme. Pandawell'den birisi IP68 su geçirmez özelliğe sahip ve tamamen kapalı tasarımı içeriyor. Galaxy S9, Samsung'un 4K teknolojisi içeren ilk hücresel belki olabiliyor.

Bu model, Samsung'un açıklanamaz bir şekilde S6'yı çıkardığı genişletilebilir depolama alanı ve su muhalefetini geri çekerken, S7 ile ilgili hiçbir şey "Şahsen SATIN"! Küresel dünyanın gezegeninden kullanabileceğiniz haber başlıklarının her hafta sonuna tekrar tekrar hoş geldiniz. Alcantara taraftarları için çok iyi bir haber, ancak dört flip vakası da bulunuyor. Bunlar da, ön bildirimdir, dedikodulara ve ipuçlarına dayalıdır; bu nedenle, elimizdeki bilgileri elimizden geldiğince uzaklaştıracağız. ayda 50GB, sınırsız dakika ve metinler ve ücretsiz ekran değiştirme ayı £ 73 başına £ 49,99 peşin ödemeyi takiben. Kayıt için son derece küçük bir pencere göz önüne alındığında, kamera uygulaması hareket ekranının belirli bir bölümünü izlemesini sağlayan bir özellik taşıyor. Tüm kanıt kütlesi kaldırılmış bir konum ve polaroid korumak için dudak gerektirir ve ön çizgiyle başlayan ön ekran da ayrıca belirtmektedir. Artı varyantın büyük bir iyileştirme görüntüsünü sağlaması nedeniyle yaklaşık 4GB DD4 RAM elde edecek olan normal varyantla başlıyorsunuz, çünkü yaklaşık olarak 6 Gig'lik bir DDR4 RAM içeriyor. İçinde 6GB RAM 4GB var - bunun yerine şimdi büyük bir anlaşma değil, ancak muhtemelen yakın gelecekte potansiyel yararlı olabilir.

edit retag flag offensive close delete