HMD International, herşeyden önce yepyeni bir karakteristik telefonla 2017'de MWC'yi yadsınamaz derecede çaldı.

asked 2018-03-14 04:46:11 -0500

samsung galaxy s9 < / div> Samsung'un yeni amiral gemisinin her iki versiyonundaki fiyatlandırma kıt ve büyük oranda bilinmiyor ancak bununla ilgili söylentiler yine de patlıyor ve Samsung, cihazları piyasaya sürdüklerinde muhtemelen neler bekleyebileceğine ışık tutuyor. Ve son olarak, raporda ayrıca, Samsung'un yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonlarında yeni Y-Octa gösterisi uzmanlığını kullanacağından bahsediliyor. Yeni, çok yönlü Y-Octa OLED teknolojisi ile 6.22 inçlik gösteri. samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy J8 2018 Samsung Galaxy J7, J7 Max, On7 Prime, Max Max, J5, J3, J2, J1 ve Samsung Galaxy J4 geliyor. Bu nedenle, Samsung Galaxy S9 dijital gerçekliği destekleyerek piyasada mevcut olan gösterisini aramaya tamamen şok olacak. Bu kameralar 480 Hz kademeli hareketli 720p video olarak tanımlanan "Süper Yavaşça Mo" kaydını da destekleyebilir. Sızıntıları göz önünde bulundurarak, Samsung Galaxy S9 iki değişik türevle başlatılacak. İki SIM kartı kullanırken MicroSD kartı kullanılamaz.

Samsung Galaxy S9'un dahili belleği MicroSD kartı ile 400GB kadar arttırılabilir. Kart yuvalarının yanı sıra para cebinden oluşur. Exynos çipi yüz izleme filtrelerine ek olarak 3D yüz tanıma için üretilmiştir. Final haftasında Samsung, müzik oluşturma uygulaması SoundCamp'la "kazayla" Galaxy S9'un tasarımını sızdıran fotoğraflar yayınladı. B9'un Twitter'da Blass tarafından sızdırılmış bir resme göre S9'u bir monitöre bağlamak için Samsung'un ayrıca yeni bir DeX platformu üzerinde çalıştığı bildirildi. Genel manken görüldüğü gibi cephede aynı 8MP sensörle birlikte gelir. Yüksek verimlilik ve enerji tüketimini azaltma (benzer bir etkinlik için) olağanüstü derecede güçlüdür. Galaxy S9 Plus dbrand'dan deriler: hassas eşleme, premium malzemeler ve sınırsız özelleştirme. S9 Plus ayrıca, Muazzam Kademeli Hareket ve AR Emoji gibi yeni modların bir miktarını da içeriyor. Arka kamera 720p çözünürlükte 960fps hızında süper aşamalı hareketli video çekebiliyor.

Daha da yüksekse, digicam uygulaması hareket başladığında robotik olarak çalışabilir, böylece müşteriler tahmin etmemek zorunda kalmazlar. Mous Sınırsız koşullar arasında AiroShock, aslında sıska olmasına rağmen muazzam etkileri absorbe edebilen bir malzeme bulunmaktadır. Yepyeni Spigen serisindeki farklı güzel seçenekler, yukarıda görülen Sağlam Zırh, Hibrid Zırh ve İnce Zırh CS olgularıdır. Galaxy S9, S8'den biraz daha kısa ve aslında sekiz.5mm ve 163g'de biraz daha kalın ve ağır ancak aslında fark edeceğiniz hiçbir şey yok. Galaxy S9'un arzının bu Bahar kadar talep olmadığını düşünmenin delirmiş olacağını ima ediyorum. Yeni samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S-collection telefonları bazen, Google'ın Android hücresel işletim sisteminin en yeni sürümüyle gemide telefonlar açtığından, emsali de ekleyeceğiz. Gerçekte, bu nihai Android cep telefonu olmalı. Bu sefer, Samsung Galaxy S9 Aksesuarlarının kalma görüntüleri göründü ve hücresel dünyanın görmesi için WinFuture tarafından paylaşıldı. Galaxy S9'unuz için zarif bir kutuyla kendinizi diğerlerinden kolayca ayırabilirsiniz.

edit retag flag offensive close delete