Barselona. Yeni ürünler, Samsung'un 2018 akıllı telefon portföyüne yepyeni bir donanım sunarken eski görünüyor.

asked 2018-03-13 13:52:43 -0600

samsung galaxy s9 kılıfları  samsung galaxy s9 edge Ayrıca yeni kamera düzenini vurguluyorlar biz birimi görüyor olacağım. Ancak cihazların hiçbiri yavaş yavaş yavaş olmayacak. İnanılmaz 4K görseller, gelişmiş güvenlik ve en gelişmiş hücresel aygıtlardan birine rakip hız. Hücresel verilerinizin faydalanılmasını izlemek zorunda mıyız? Galaxy S9 (hala solda) gerçekten Galaxy S8'e kıyasla en düşükten daha kısa bir smidgen (doğru). Bu hava koşullarında, Galaxy Notice 9'un gerekli ilgi çekebilmesi için yalnızca bir S Pen'den daha fazla sunması gerektiği açıktır. 'Nın kameraları, daha yumuşak ve daha az ışığa izin vermek üzere daraltılabilen, ayarlanabilir bir diyaframa sahip bir objektifi içeren orijinal bir kameraya benzer. Bu telefonun snapper'ı S8'den bu yana aynı 12MP piksel sayısı, çift pikselli otomatik netleme ve optik görüntü sabitleme özelliklerine sahip olmasına rağmen, fotoğraflarınızı gerçekten zenginleştirecek bir özellik sunuyor: çift diyaframlı bir lens. Galaxy S9, Galaxy Galaxy ve S6 S7 gibi, görünüşe göre mevcut Galaxy S8 koleksiyonunu iyileştiren bir "tok".

Galaxy S9'un Galaxy S8'den radikal bir yükseltme olarak düşünülmesi beklenmiyor. samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S9 Tasarım ve Ekran: Tam olarak Galaxy S9 ne gibi görünüyor? Bununla birlikte, yepyeni patent Samsung'un amiral gemisi ile de kaçınılmaz olarak ilişkilendirilecek. Söz konusu karar Galaxy S8 lansmanı ile alkışlanmıştı ve yeni telefonlarda da varlığını sürdürmekten memnuniyet duyuyoruz. Yayınevi: pasha kazmi Atletizm Ayırt Etme Türü Wifi bluetooth Kulaklık S9, spor etkinlikleri ve aynı zamanda tasarımın kazanılmasıyla oluşturuldu. Ayrıca, S-view kutusu üzerindeki ekran ekranını kullanarak telefon görüşmeleri alabilir veya reddedebilirsiniz. Bununla birlikte, samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak, işaretlemenin ikamet tercümesini gerçekleştirmek için Bixby'yi kullanıyor ve iş bunu göstermek için demo alanlarına getirmiş oldukları gerçek tabeladan yararlanarak bunu gösteriyor. Aynı zamanda, Samsung'un önümüzdeki akıllı telefonlarındaki fikirlerinizi de bize yazın. Neden hepsini kontrol etmiyoruz? Aşağıdaki Galaxy S9 Plus, bazen, parlayan mavi renk tonlarında, Weibo'daki leak düzeninin "yazlık" versiyonunu vereceğini belirtir.

Telefonlar, parmak izi sensörü ve yeni kamera özellikleri için yeni bir ev gibi çeşitli değişikliklerle Galaxy S8 koleksiyonundaki stil öğelerini elde etmek için üzerine kurulu. Ancak iki telefonunuz arasındaki en büyük fark fotoğraf makinesi ayarları olacaktır. Gerçekten çok sayıda aşırı yağmacı soygun var, tabii ki, yepyeni telefonların çoğu aslında oldukça ilginç görünüyor. Telefon X, ara sıra tasarıma dahil edilen en yeni grafikleri nedeniyle neye benzediğiniz konusunda daha kapsamlı bir fikri karşılar. İlginizi çekiyorsa, burada daha fazla bilgi için resmi sayfaya yönelin. Ama biz sadece telefonla ilgili konuşmak için burada değiliz, değil mi? İzin ver kendine biraz teknik ol. 50 tane. İlk olarak, kendinize Rs'den bir şarj edinmeniz gerekiyor. 2018'e yaklaştıkça, Galaxy S9'a ilişkin söylentiler ve sızıntılar genellikle giderek yoğunlaşıyor. Spekülasyonlar ve teklif edilen donanıma göre, 2018'i düşünürsek, 2.5 GHz daha yüksek frekansta ve 1.5 GHz düşük frekansta saat hızlandıran True Octa-Core işlemci, 6GB RAM elde edeceğiz. IPhone, True Tone ekran teknolojisi de sunuyor.

Tam dava, herhangi bir damla, toz ve çiziklere karşı geniş koruma sağlar ve bir cüzdan olarak iki katına çıkma seçeneğine sahiptir. Dava, şoka ve çizilmelere karşı korunarken telefona asgari hacim kazandırıyor. Samsung Galaxy S8 için ekranın tamamı, tasarımın hemen her anlamda anlamlı bir şekilde geliştirilmesi için çok sınırsız kazanır. Bu yonga seti size Samsung S9'a hızlı bir verimlilik sunacak. Bixby, örneğin Sephora alışverişini sunmak için yeni bir makyaj sanal deneme ayarı ile çalışmak gibi ürün tanımlama ve alışveriş köprüleri oluşturma kapasitesine sahiptir. Devam eden sağlık bölümünde, Bixby, artık yemekte Bixby'yi sahneleyebilir ve Bixby, tükettiğiniz ve kendi besin değerini derhal keşfedecektir. NumeBu yıl Barselona'da gerçekleşen çok sayıda kişiye ait ürün duyurusu bitti, çeşitli üreticilere yedi ödül kazandık. Burada verilen tüm açıklamalar ve özellikler, ürünün spesifik özellikleri ve açıklamalardan farklı olabilir. Karşılaşabileceğiniz herhangi bir görev veya ithalat masrafından biz sorumlu değiliz. Daha parlak bir ekran olabilir. Automount Özelliği: Akıllı Telefonunuzu dönüştürme Ekranınızı ne kadar çok yönlendireceğiniz gibi. HTC U11'i alıp almayacağınıza dair iki düşünceniz varsa, bundan sonra ne zaman denemeye devam edebileceğinizi görün.

edit retag flag offensive close delete