Bununla birlikte, Samsung'un aşağıdaki üst düzey akıllı telefonunu yaratması o kadar kolay olmayacak ki, büyük bir başarı elde edersiniz.

asked 2018-03-13 13:38:34 -0500

100 telefonla yalnızca üç taşıyıcı arasında ön sipariş verdiğinizde. Galaxy S koleksiyonu muhtemelen Güney Kore organizasyonunun en popüler akıllı telefon koleksiyonudur. Göz gibi, kamera parlak anları tam olarak yakalamak için daha küçük diyafram üzerinde çalışır ve daha koyu renkler yakalayan daha geniş bir kişi daha üstün çekimler yapar. Bu listede artan telefonlar daha iyi araba modları sunuyor, ancak dijital kamera meraklıları için Mate 10 Pro, çok sayıda yapılandırma ve mod sunuyor. Ön dijital kamera, animasyonlarınızı çekiyor ve o kişiyi 16 ifade ile dolduruyor. Bir bilgisayar, kitap, yönlendirme, ödeme ağ geçidi ve hemen hemen her diğer teknik cihaz gibi birçok şeyi değiştirme, neredeyse bir akıllı telefonun neredeyse nereden geldiğini gösteriyor. Buna ek olarak, Samsung'un pencere bölmesini daraltarak Samsung, Galaxy X katlanır akıllı telefonu Güney Kore'de sınırlı bir lansman için zorlayacak. Arkaik yıllarda, Geekbench listeleri Galaxy S9 ikilisinin Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisi tarafından çalıştırılabileceğini ortaya koydu. X-Reality ekran motorlu TRILUMINOS HDR ekranı ve 4GB RAM ile eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 845 SoC aracılığıyla çalıştırılıyor. Snapdragon 845'in kullanımı bir kez daha söylentilere uğradı; bu sefer makul derecede güvenilir bir kaynak var, bu yüzden muhtemelen arıyor.

Zaman geçtikçe sararmayacak PC malzemeleri. Düşük profilli stil damlalara karşı yüksek etkili güvenlik sağlar ve akıllı bir 2,070mAh pil ile Samsung akıllı telefonunuzu kullanıma sunar. samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S9 Plus'ın Bu Zırh Tampon Durumu, Koruyucu stildeki Üç Kalkanlı durumlardır. İşlemci samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak galaxy s9'da 8GB RAM'e yardımcı olabilir. Galaxy S8'e benzeyen bir görünüme sahip olmak ve hiçbir gerçek katil ya da nakavt işlevleri içermeyen Galaxy S9 akıllıca bir fikirde devrim yerine kesinlikle yer tutucudur. Galaxy S9 ve S9 Plus ile ilgili olarak, Caseology şu anda seçim yapabileceğiniz dört yeni vaka sunuyor. Bu ay önce, bireylere şu anda en çok hayal kırıklığı yaşadıklarını şu anda Android ile sorduk. Ama hey, onlar sadece render ve tamamlanmış ürün çok daha farklı ve daha iyi görünebilir. 3 Bixby servisine erişilebilirlik ve özellikler ülke ya da operatör tarafından büyük ölçüde farklılık gösterebilir. S8 gibi tekrar çıkabilecek taşıyıcı modelini takip eden ayda bir veya iki ayda bir kilidi olmayan bir modele sahip olacaksınız. Neyse ki farklı saç stilleri bulabilirsiniz. Bu nedenle akıllı telefon şirketleri, müşterileri toplarla tutmaya yardımcı olmak için genelde hileli iyileştirmeler başlatıyor.

Unutmayın ki T-Mobile'dan ayrılmanız durumunda derhal kalan bakiyenin tüm fiyatını ödemelisiniz. S9 için hedefler daha yüksek, zira son derece öngörülen akıllı telefon 2018 bayraklarıyla diğerlerinin kontrol etmesi için gereken aşamayı modelliyor. Samsung S9, zaten birçok söylenti konusuyla ilgileniyor ve önemli olan şeylerin sadece burada ısınması bekleniyor. Şüphesiz, Samsung Galaxy S9 Plus, ön siparişler açıkken 25 Şubat 18:00 GMT'den 16 Mart'ta birleşmiş Krallık'ta (ve küresel olarak) satışa sunulacak. Açığa çıkma tarihi pek fazla değil, ancak Samsung, yılın ilk çeyreğinde yeni bir amiral gemisinin ortaya çıkmasını tercih ediyor. Galaxy S9'unuzun bu 5,100 mAh Taşınabilir Pil paketi ile hiçbir şekilde meyve suyundan kurmadığından emin olun. Bu gözlemlenmeye devam ediyor ancak yakında Galaxy S9 değerlendirmemizde öğreneceğiz. Redmi Not 5 ve Redmi Not 5 Pro için bir başka satış 28 Şubat'ta gerçekleşecektir. Xiaomi Redmi Bildirim 5, Hindistan'da Rs. Not 8 yepyeni sıcaklar olabilir ve gerçekten anlaşılabilir bir şekilde Samsung'un serisinde bulunan üst uç cep telefonu ve bu nedenle arkasında çok fazla reklam ağırlığı elde edecektir.

samsung galaxy s9 edge Telefonunuzu gözlerinizle açmanıza olanak tanıyan iris tarayıcı, gün ışığında çalışmakta zorluklar oluşturmuştur. Telefonunuz çok halsizleşirse, bu olasılığı araştırmak isteyebilirsiniz. Sephora ve Include Girl'la yapılan bir ortaklık, müşterilerin, artırılmış bir gerçeklik kullanarak yüzlerinde çeşitli makyaj (i.electronic. Ruj ve göz farı) denemesi yapmalarına ve bunları doğrudan satın almalarına izin verecek. Bu şaşırtıcı ve makyaj haritalaması, sınırlı demoda paralel olarak iyi çalışıyor. Gerçekten hızlı çalışan akıllı tarama da sunuluyor. Hem konuma göre değişebilen iyi bir Qualcomm ve Exynos yonga setini görmeye hazır olun. Buna ek olarak, S9'un kir ve suya karşı koruma için bir IP68 sıralamasının yanı sıra wifi şarjı gelmesi gerektiğini ortaya koyuyor. Görünümünü güzelleştiriyor ve yakında çıkacak olan S9'un bizi heyecanlandırdığını düşünüyoruz. 500 off "ya aygıtı, ancak normalde gerçekten düz bir indirim değil.

edit retag flag offensive close delete