Yeni ahize, önümüzdeki ay Mart ayında satışa başlanmadan önce piyasaya sunulacak.

asked 2018-03-13 13:06:51 -0500

samsung galaxy s9 Bununla birlikte, modüler telefonlar, Google'ın Venture Ara'u yere sızmak için mücadele ederek başarıyı harmanlamış ve LG G5'in modüler sistemi büyük oranda bir başarısızlık sayılıyor. Yeni telefonların eski Galaxy S8'e göre% 30 daha az gürültüyü sağladığı iddia ediliyor. samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak, piyasaya çıktığı sırada, Exynos 9810'u, on-nanometre sürecinden yararlanarak, öncülünün tek çekirdekli verimliliğini iki katına çıkardığı, bununla birlikte kırk kadar çok çekirdek performansı geliştirdiği iddia edilen geliştirilmiş bir mimari ile destekledi. BusinessKorea'daki bir önceki raporda, Samsung'un gösteri için plastik bir malzeme kullanarak bu düzeyde esnekliği başarabileceği belirtildi. Fiyat: Samsung Galaxy S9'a 739 £ erişilebilecek. "Galaxy S9 ve Notice 9 muhtemelen çift mercekli bir dijital kamera ile donatılmış olacak ve firmanın bölümleri arasında endüktans kapasitans direnç birimi ile birlikte daha iyi kazançlar çıkacak" diye belirtti. Galaxy S9 Plus'ın küçük kardeşine göre 2 GB daha fazla RAM olduğu söyleniyor (6 GB vs 4 GB).

samsung galaxy s9 Artık ter veya yağmuru gidermek için özel olarak tasarlanmış koltuk çubuklarımızla koşu yolumuzu basitleştirdik. Kapak çantasına ayrıca, samsung galaxy s9 kılıf birden fazla renkte erişilebilir. Bu yeni işlemcinin S8'deki 10nm işlemciyle karşılaştırıldığında 7nm işlemcili olması öngörülüyor. Birkaç farklı üretici, entegre parmak izi teknolojisi ile bağlantılıydı; Apple iPhone ve iPhone X'in, son gadget'lar ortaya çıkmadan sadece birkaç hafta önce bir parmak izi algılayıcısı olduğu öne sürüldü. En önemli değişiklik söylenen bir ekran parmak izi tarayıcı olabilir. Daha önce başlatılan en büyük hatadan birisi, daha küçük pazarlardaki müşterilerin İngiltere, ABD, Almanya ve diğerleri gibi daha büyük pazarlarda piyasaya sürülmesinden 2-3 ay sonra bir çift katılmaları gerektiğidir. Bir Samsung temsilcisi, şirketin ticaret kredisini yerinde tek bir fiyata uygulayacağını ve asla aylık taksit indirimine ayırmayacağını söyledi.

Sony, sonraki nesil akıllı telefon serisini duyurmak üzere Mobile World Congress'de bir etkinlik düzenleyecek: Xperia XZ2 ve XZ2 Compact. CEO'nun kendisinin de belirttiği gibi, Qualcomm Snapdragon 845 SoC ile başlatılacağını biliyoruz. Qualcomm'un Snapdragon 845 işlemcisine ek olarak, telefonun verimliliğini artırmakla kalmayan, aynı zamanda enerji tüketimini de hafifleten 2160 piksel, 2.5 GHz Octa-Core işlemci. 👉Processor: Adreno 540 GPU ile eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 830 işlemcisine sahiptir. Elbette, muhtemelen ek olarak, bir sürü farklı teknik ürünle, giyilebilir ürünlerle karşılaştırılabilir ve şovda çok iyi açıklanabilecek diğer konular var - Facebook'un bir basın toplantısı var, örneğin. Bu akıllı telefonlarla ilgili son veriler, bu cihazların bir durumda takıldığı bir sızıntı türü içine girdi. Bununla birlikte, samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak, tipik olarak amiral gemisi cihazlarını ayrı olaylara sokuyor ve şirket, Pazar günü MWC gibi önemli şovların önüne geçmek için tarihi bir geçmişe sahip.

edit retag flag offensive close delete