Samsung'un yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefon ikilisinin 360 derecelik görünümü.

asked 2018-03-13 12:55:29 -0500

Bertie Wooster'ın Drones Kulübü'nden birisi olduğu düşünülen Bixby, bir kez daha Samsung Galaxy S9'da bulunuyor ve bu sefer fazlasıyla hazırlanıyor. Samsung Galaxy S9'un arka paneli, önceki hikayelerle eşleşen yalnızca bir kameranın varlığını ortaya koyuyor. Galaxy S9 için tam boyutlu duvar kağıdını girmek için altındaki resmi tıklayın. Samsung ve Sony'nin her biri Cellular World Congress'da en yeni rakiplerini kanıtlayan Samsung Galaxy S9 ile yeni amiral gemisi telefonları gösterdi. Tasarım konusunda fark ettiğimiz ilk şey, telefonların ne kadar primli olduğu konusunda Samsung'un rekreasyonunu artırdığının farkındalar. galaxy s9 plus kılıf Bunlar yeni Samsung amiral gemileri niteliğidir, bu nedenle şok olmaz; aslında en yüksek olanı - Hat çizgileri şu an orada. Yeterli ışık (gün ışığı fotoğrafları için olduğu gibi) varsa f / 2,4 diyaframı seçer ve böylece görüntüler köşeden köşeye kesilir. Bu seçenekle Galaxy S9 serisi, f / 1.5 ile f / 2 arasında geçiş yapabilir (el kitabı / otomatik mod kullanılabilir). Işıklandırma ortamına bağlı olarak dört açıklık.

samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S9'da AR emoji'nin tanıtıldığı, Mass Effect: Andromeda yüz animasyonunu ustalıkla hazırlayan özdeş çocukların rolü altında geliştirildiğini düşünüyorum. Dün, yaygın olarak DJ Koh olarak bilinen Samsung hücresel şefi Koh Dong-jin, Galaxy X katlanabilir telefonun bir hile olmadığını belirtti. Saydam Galaxy S8 Edge özellikleri S7 Edge'de daha iyi bir göz tarayıcı, 4K kayıt, Gorilla Cam korumasının daha yeni bir sürümüyle inanılmaz dayanıklılık ve çok miktarda şarj bilgisini de kapsayacak şekilde uzatılmış olacak. 👉Android: Android sürümü, adını vermek üzere olan Android sekizinci sürümü olabilir. Samsung, Apple'ın Animoji'sinin kişisel sürümünü (AR Emoji olarak anılacaktır) de başlatabilir. Sesli Komuta, seçkin, yükselen Samsung kontrol listesiyle ve üçüncü vesileyle çalışan uygulamalarla çalışır. Son olarak, Iris çerçevesinin dahil edilmesi, üçüncü kutlama uygulamalarının Iris tarayıcısını, er ya da geç kimlik doğrulama için kullanmasına gerçekten izin verecek olan şey. Halen bir fiyat zammı görmeyeceğimiz ve Galaxy S9 ahizelerinin öncekilerinkine mal olacağı hala mümkündür.

Aracın diğer ilginç bir fonksiyonu, IR blaster ve NFC'ye sahip olabilmesi olacak. Güney Kore'den gelen son raporda, yaklaşmakta olan S9'un bir ekran parmak izi tarayıcısı bulunmayacağını kabul etti; Biraz önce ünitenin arka kısmında selefine benzer şekilde ayarlanacaktır. Aynı zamanda, bilgisayar atıcılar için neredeyse tüm durumlara daha fazla yol açacak ve bunun, ellerindeki sınırlı eller zamanında şüphesiz ki olduğunu keşfettim. Bir sonraki amiral gemisinin daha yüksek olmasını bekliyoruz - modelin büyük olması gerekiyorsa olması gerekir. Kolayca kavranabilen, darbeli bir TPU tamponuyla üretilen ve hem tamamen hem de buzlu olan kutu, kaliteli malzemelerle son damla emniyetini S9'un tasarımını engelleyerek ortadan kaldırır. Parmak izi gizlemek mükemmel bir iş yok geometrik örnek ile mat bir zemin spor yaparken inanılmaz bir inceltme ve güvenlik istikrar verir.

Güzel işleme gücü ile hesap verebilirlik güzel gelir. Apple'ın yavaş yavaş özellikleri tanıtan ve iPhone 6'ya ince ayar yapması gibi, iPhone X'in düştüğü ikinci sıraya kadar S9, Samsung'un bir sonraki muazzam faktöründen önceki sakinliktir. MWC 2018'ten en yeni bilgilere hemen buradan ulaşabilirsiniz. Daha önce burada bulunmuştuk. Samsung Galaxy S9 vs Sony Xperia XZ2 tasarımı - Ne fark eder? Dikkat çekici bir tasarımda düşük poli şekiller. Gösterilerin kendileri de biraz daha sıkıştı ve% 15 daha fazla zirve parlaklığı sağladı. Samsung yüzde 28 daha yumuşak anlamına geldiğini açıkladı. Samsung genellikle Galaxy S amiral gemilerini Mart ya da Nisan aylarında dolaştırdığından, Galaxy S9 için benzer bir başlatma penceresinin kullanılabileceği varsayımı yapıldı. Ve tanımlanmasa da, alttaki mankenin depolarını 64GB'ın üzerine kaldırmak için Samsung'a güvenmiyoruz. İnce model ağır hizmet koruyucu çanta.

edit retag flag offensive close delete