Samsung, bu yılki işlemi hızlandırmış görünüyor. Bu sezon gözden geçirdiğimiz Vizio Elektronik Koleksiyonundan yoğunlaşmış. Galaxy S9.

asked 2018-03-13 12:49:50 -0600

samsung galaxy s9 case
Ve bu yazıda, şahane Samsung Galaxy S9'un yakında nasıl olacağını ve neler bekleyebileceğini tartışacağız. Selefi gibi Galaxy S9'da da şarj olanağı var. Sıradaki yukarıdaki Samsung, Galaxy S8 ile ortaya çıkan kablosuz şarj aletinden biraz daha farklı olan kolay bir Kablosuz Şarj Aleti (model miktarı EP-N5100) piyasaya sürüyor olabilir. Kriket Wi-fi ve MetroPCS sadece Midnight Black'te bu cihazları taşıyacak, diğerleri ise Lila Mor, Gece Karanlık Karanlığı ve Mercan Parlayan mavisi yapacak. Samsung'un yeni amiral gemisi telefonları büyük olasılıkla Qualcomm'un ABD ve Çin'deki pazarlamacılar Snapdragon 845'teki en yeni amiral gemisi SoC tarafından işletilecek. Bu şu anki amiral gemisi koleksiyonundaki yinelemeniz ile markanızın yenileri arasında genel boyut veya şekil bakımından aşırı miktarda fark olmayacağı anlamına gelir. Burada zırh, ince, kolay tampon, darbeye dayanıklı, silikon ve
samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S9 için bazı diğer durumlarda tampon koleksiyonunda en iyi durumları önermiş ve topluyoruz. Buna ek olarak. 845, örneğin Google İş Ortakları karşısında üstünlük sağlamak için Bixby'nin ses tecrübesini artırabilir.

İlginçtir ki, üç akıllı telefonun tamamında bir Qualcomm Snapdragon 845 SoC var - tabii ki, Galaxy S9'un Hintli bir versiyonu değil, bir Exynos 9810 SoC ile mevcut olacak. Yeni başlayanlar için, ürünlerin Samsung'un Exynos 9810 SoC veya Snapdragon 845 alanına göre ABD'de Galaxy S9 ile birlikte gelmesi bekleniyor ve en yeni iPhone'lar genellikle hızlı. Samsung, ses hoparlörlerinin genellikle AKG tarafından ayarlandığını ve genellikle Galaxy S8'den 1.4 kat yüksek sesle şarkı söylediğini belirtti. samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S9 Plus Case, karbon fiber desen içerir. Samsung Galaxy S9 Özellikleri ve Özellikleri: Yepyeni nedir? Ancak Samsung, oyunu tekrar değiştirmeden önce sadece yer tutucudur. Samsung, bunu büyük bir etki yaratmaya çalıştıklarını gösteren çok sayıda kendi örneklerini gösterdi, ancak ön-kısa bölgenin koşullarını kontrol etmek zordu. Kamera, F1.5 açıklık modunu çalıştırır ve düşük ışık koşullarında bile optimum ışığın doğrudan düşmesine izin vererek çok net görüntüler oluşturur. Yeni bir "Akıllı Tarama" teknolojisi, iris tarayıcısını karıştırmak ve zayıf aydınlatma koşullarında biyometrik kimlik doğrulamasını geliştirmek için tanıma ile karşılaşmak üzere söylentilere yol açabilir.

edit retag flag offensive close delete