Yeni konsept, bize daha fazla bakış açısı ve doğrudan ekranda çok daha iyi verimlilik vermeyi içeren benzersiz her şeyi entegre ediyor gibi.

asked 2018-03-13 12:43:44 -0600

 samsung galaxy s9 kenar Parmak izi algılayıcısını elde eden S8 arka panelinin sorunu, yine de, hayal ettiğimiz şekilde değil, bir sonraki Galakside düzeltilecek gibi görünüyor. Bunu yapmak aynı zamanda birçok akıllı dijital fotoğraf makinesi ile şu an sorun yaratan düşük nazik resimlerdeki sesi azaltmaya yardımcı olur. Diğer teknik bilgilerde, RED'in Hydrogen One akıllı telefonu bu yaz teslim edecek. Akıllı telefonun gövdesi hafifçe sıkıştırılacak, örneğin, tekli dijital kamera, cesarette yanıp sönüyor ve yanıp sönüyor. Beklendiği gibi telefonun alt kısmında 3.5mm kulaklık girişi, ayrıca bir hoparlör ve bir USB C yuvası var. Muhtemelen bu yeni aygıtlar hakkında anlamamız gereken çok şey yok, fakat biz yeni bir miktar bilgi öğrendik: Samsung yakında Galaxy S9'unu Genişletilmiş Gerçek'te açığa çıkardı. Bununla birlikte, Samsung'un belirlenmiş bir sözü yok, ancak başlatma günümüz var.

İlginçtir ki, videolar aslında favori mobil aksesuar mağazası olan MobileFun'da görünüyor, bu muhtemelen resmi davalar. Bunun yerine, Galaxy Take note8'i Seoul'un ileri teknoloji hücresel tekliflerinde başlattı. 2017'de Galaxy S8, daha önce TouchWiz olarak bilinen Samsung Encounter UX ile piyasaya sürüldü, sürüm 8.1. Not 8, sürüm 8.5 ile geldi, bu nedenle deseni tanımlamak zor değil. Uzun süredir, Samsung telefonlarında düzeltilen en büyük şikayetim korkunç hoparlörleriydi. Her iki telefon Mart ayında kullanıma sunulacak. Satın alma fiyatı ayrımı, Artı ve Artı Olmayan modeller arasında ne olacak? samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S9'un fiyatı nedir? Genellikle Samsung Samsng Galaxy S9 Kılıf S9 modelleri ne zaman satın alınır? Samsung bir kez daha dünyanın en büyük Android telefonunun en önemli yerini alıyor. Fotoğraf makinesinin yerine yerleştirilmesi, yanlışlıkla zoom lensini bulaştırmak için kolay bir iş elde etmeyi başardı.

Ancak sonunda, gövde kamera kurulumu, f / 1.7 diyafram, Sahne Tespiti Otomatik Odak (PDAF) teknolojileri, OIS ve LED Flaş ile birlikte 12 megapiksel sensör ile kurulmuş tek bir lensle birlikte sunuldu. Birincil bir boyut ölçümü değildir, ancak hücresel kameraları ve oldukça benzer boyutların sensörünü değerlendirmemiz şartıyla, iyi bir vekil miktarıdır. Mobile Globe Congress (MWC), gelecek 12 ayda Şubat ayında başlayacak. otomatik netleme patlaması, 4K HDR film kaydı ve SteadyShot teknolojileri ile 19 megapiksellik Hareket Gözü arka dijital kamera. 12 megapiksel geri modül, ancak bu sabit bir diyafram açıklığına sahip. Bu otantik bir deri dokusu ile gelir ve daha iyi koruma için ipeksi bir nazik iç katman içerir. FRE modülerden biri, 1 saat boyunca 2 metrelik bir dalgıç seçeneği içeriyor. Kolay eski silikon kapak ayrıca bir dönüş yapar ve aynı zamanda iyi bir şeftal rengi gelir.

edit retag flag offensive close delete