12 megapiksel sensör, ortamınıza bağlı olarak f / 2.4 ve f / 1.5 arasında hareket edebilen akıllı bir mekanik açıklık kayması içeriyor.

asked 2018-03-13 00:24:20 -0600

İkinci el telefonların artan popülaritesi, satış stratejisini ayarlayıp ayarlayamayacağını düşünerek Samsung'u sunuyor. Söylemeye gerek yok, Samsung, başlatma vesilesiyle tüm ilgili bilgileri veriyor. Ne yazık ki, tipik S8 veya S8 Avantajı, su geçirmez olacaktır; zira popüler, dayanıklı Active bir kez daha yepyeni konseptte yer alacaktır. İçeride, DEX uzun süreli oturumlarda telefonu soğutacak aktif bir fan ile birlikte gelir. Telefonu, tüm köşelerin güvenli bir şekilde yerine oturduğundan emin olun. Synaptics ek olarak bir ekranda ekran tarayıcısı duyurdu ve yalnızca OLED'i değil, ayrıca "sonsuzluk ekranı" (Samsung'un S8 ekranını çağırdığı gibi) ve yüksek beş üretici tarafından yapılan bir telefonda kullanıldığını belirtti. Birçok Android tedarikçisi amiral gemisi akıllı telefonlarında 6 inçlik 18: 9 ekranlar kullanmayı seçti ancak Xperia XZ2'nin ekran boyutu LG G6'nın ekran boyutuna uyuyor. Samsung'un geçtiğimiz günlerde, gelişmekte olan ekran parmak izi tarayıcısının altına girdiğini duyduk ve açıkçası cep telefonunun bagajında ​​bulacak.

Bununla birlikte, Galaxy S9 ve S9'un bazı farklılıklar daha var. IPhone X'in yüksek dinamik menzilli görüntüleri işleme biçimine benzer, farklı ışık derecesi temalarında üç resim çekerek bunları birleştirerek daha zengin, çok daha dengeli bir görüntü oluşturun. Sizin tarafınızdan, Galaxy S9'a girmediğiniz bir şey sağlayan başka bir cep telefonu keşfedilmeyecek ve Galaxy S8'e kıyasla daha pahalıya yükselerek de, iPhone X kriterlerine göre hala ucuz. Bu işlevler, samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S9'u geçen samsung galaxy s9 kılıfları yıl boyunca sağladığı artan bir geliştirme olmaktan alıyor mu? Lilac Mor renkli Samsung Galaxy S9, Mercan Parlak mavi ve Gece Karanlık Karanlık. Kore merkezli ETNews'den yapılan yazılı bir rapor, Galaxy S9'un bahsedilen kaynakların kesinlikle stereo hoparlörlerle gerçekleştirilen ilk Galaxy S ahize olduğunu belirtti. İlave dikkat çekici yükseltmeler muhtemelen kamera özelliklerinde farkedilecek. Bunun gerçekleştiği yerlerde ve tüketici el kitaplarına vb. Ihtiyacınız olduğunda lütfen bize e-posta atın ve mümkün olan yerden bir dijital kopyasını verelim. Bip sicilleri olarak da adlandırılırlardı; çünkü bir tüketici kablosuz olarak alfanümerik iletişim alabilir veya alabilir. Intel, 2018 yılının ilk 1 / 2'sinde üniversitelere ve araştırma organizasyonlarına ulaşmak için planlanan "Loihi" adlı kendi kendini inceleyen AI çipini yarattı. Ayrıca MediaTek, GADGETS Show'da (CES) 2018 AI çip modelleri tanıttı.

Samsung, göz tarama teknolojisinde büyük gelişmelere odaklanıyor, örneğin daha güvenli hale getiriyor ve önceki Galaxy sürümlerinde olduğundan daha iyi çalışıyor. samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak'un varsayılan olarak bana teklif ettiklerine bir göz attığım, karşımda görünen yüzüme göre. Akıllı telefonunuzu aslında estetik açıdan daha hoş görünmesini sağladığınız gibi, durum da tutmanın daha kolay olmasına yardımcı oluyor. Bunu, yukarıda bahsedilen Konum Kaplaması gibi özelliklerinin çoğuyla birlikte düşünün, ancak daha fazla koruma sağlayın. Belki de Samsung, Galaxy X ve Galaxy S9'u daha önce biraz daha erken başlattı; bir miktar daha Apple müşterisini kazanma arzusuyla. Bu, sadece T-Mobile'ın faturalı veya şirket planları arasında, gerçekten de ön ödemeli müşterileri kullananlara aittir. Ayrıca, Samsung'un sosyal paylaşım ağı Weibo leakster arasında, Samsung'un 5 inçten daha düşük bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı belirtiliyor. Sonsuzluk Ekran stiline.

Yeni amiral gemisi akıllı telefonlar piyasaya sürülmeden önce "sıkıcı" olarak damgalıyorlardı, çünkü Samsung bu yılki yeni Galaxy S9 nedeniyle son yılın Galaxy S8 tasarımını tekrar kullanmayı seçmişti. Lansman zamanından önce, Samsung S9'la ilgili internette paylaşılan söylentilerin çoğunda zaten var. Aslında, kablosuz Bluetooth kulaklıklar, bağlantı kurmak için herhangi bir geleneksel kablo sistemine ihtiyaç duymadıklarından, bireyler için nimet olacaktır. Bununla birlikte, pek çok farklılık var ve bunlardan en önemlisi bir ikili kamera kurulumunun varlığı ve arkaya bakan parmak izi okuyucularının bulunması olabilir. En kısa sürede sizi uyarmak zorundayım - bu özellikler doğrudan Samsung tarafından doğrudan değil, kurulu olduğu düşünülmemelidir. Birkaç S9 için ne S8'de görülen aynı diş çıkarma problemleri yaşamayacaktır. Ay gerçekten yeni amiral gemisini Paris'te başlatacak. Resim, illüstrasyon nedenleriyle taklit edildi. Yüksek çerçeveli kamera ve ekran koruması.

edit retag flag offensive close delete