İş dünyası içerikleri, yaklaşmakta olan bir Samsung cep telefonunun bu su geçirmez ekrana sahip olacağını, bu nedenle S9 Edge'in etkin.

asked 2018-03-12 21:16:55 -0600

Gözlerinizin neyi yapamayacağını hemen öğrenebilen kamera. Görülebilen bir üst kapaktan ön kaputu açarak saati ve bildirimleri görebilirsiniz. Bu türden kürkün farkında değilseniz, bildirimler söz konusu olduğunda bir nokta vuruşlu matris tasarımına sahip olursunuz. 999 ve akıllı telefonun tasarımını modüler bir üniteye doğru değiştirerek bunun başarılıp güvence edilip edilemeyeceği belli değil. Daha önce Samsung, Galaxy S8'deki parmak izi tarayıcısını korumak için birçok eleştiri ile karşı karşıya kalmıştı; ancak bu tasarımda, parmak izi lensin altına yerleştirilerek Ghostek önceki sürümlerinden düzeltildi. SD kart-Samsung teknik olarak telefonun 1 TB'lık bir kartıyla baş edebileceğini belirtiyor ancak piyasadaki en büyük kartlar 400 GB. En büyük ve şüphesiz en yararlı Bixby, Reside Translations'a daha iyi bir hale getiriyor. S9 Plus'da, 3.5 mm kulaklık girişi, microSD kart yuvası ve makinenin sol tarafındaki miktar düğmelerine yakın Bixby düğmesi bulunmaktadır. Cihazın nasıl görüneceği ve hangi özelliklerin içerileceği konusunda her yerde uçan söylentiler var. Yukarıda merkezdeki resimde görülen İnce Zırh CS kasası aynı koruma kılıfına sahiptir; ancak, kartları 2'ye kadar tutabilen dahili bir kart yuvası ve oynatma kartlarınızı güvenli bir şekilde saklayarak ayrık kayar kapılar açar ve kapatır.

samsung galaxy s9 kılıflarıKapağa güzel tip katan hafif ve hafif bir kumaş Alcantara ile yapılmıştır. Vivo detektörü camın (0.88mm) altına koyabilir ve OLED göstergesi (1.2mm) ve sıfırdan 555mm olan bir alüminyum kılıfı dıştan veya ekranın altında algılanmaz hale getirir. Bu Samsung Galaxy S9 Plus Flip Cowl Case, flip folyo cüzdan kılıfıdır. Apple, resmi olarak iPhone 7 ve 7 Plus'ı ilan ettiğinden, vaka üreticileri sonuncusu süsleme göndermek için can atıyorlar. Bunu bir perspektif içine koymak için, iPhone X sadece 240 fps'e kadar yavaş hareket çekiyor. En yeni sızıntı Samsung'un kendisinden geliyor - ya da şirketin 25 Şubat fırlatma olayı için koyduğu bir uygulamadan daha azı yok. Gerçekte, Galaxy'yi inceledikten sonra sekizinin farkında olun, parlaklık tekdüzeliğinin bu dünyadan çıktığını fark ettik ve Galaxy S9'un da aynı yaklaşımı beklediğini belirtti.

Samsung taraftarları, Galaxy S8'in ardılı olacak yeni akıllı telefonda ekstra veri sağlayan yeni bir sızıntıya dayanan Galaxy S9 kamerayı sabırsızlıkla bekle. Bir kez daha, her zamankinden daha değerli olan telefonlardan biraz daha teslim olabilirsiniz. Daha önceki yıllarda, yonga seti verimlilikleri nedeniyle Samsung, çok daha az dayanıklılık elde etti ve yine oluştu (Galaxy S9'da daha uzun müzik çalma özelliği var) ancak önemli bir nokta beklemeyin. Android sekiz Oreo, en son model olmayan alanda. Akıllı telefonların üst kameraları var mı? Akıllı telefonların her biri, düşük ortam ışığı koşullarında dahi ömür boyu fotoğraflar tıklatmak için Optik Görüntü Sabitleme (OIS) ve f / 1.5 ila f / 2.4 diyafram açıklığa sahiptir. Diyafram F1.5'e ayarlandığında, düşük ışık koşullarında gürültü de yüzde 30 azaldı. Emoji'nizi özelleştirdikten sonra S9, mesajlaşma uygulaması klavyesinden ekleyebileceğiniz bir dizi animasyonlu çıkartmayı otomatik olarak üretir (diğer uygulamalar bu Galeri'den keşfedebilirsiniz).

edit retag flag offensive close delete