Bagajda, parmak izi tarayıcının kameranın altına taşınmasıyla değişim daha belirgindir.

asked 2018-03-12 19:09:09 -0500

Samsung Galaxy S9 çıkış tarihi, yaklaşmakta olan cihazın en ilgi çekici alanlarından biri olabilir. Galaxy Note8, samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak'un amiral gemileri için ikili kameralar başlattı ve S9, takım elbisesinin ardından çıktı. Üstün stili ve fiyatı haklı çıkarmak için basit olan ve fantastik bir kamera kurulumuna sahip olan üst düzey bir teknik belgeyi birleştirerek, amiral gemisi karşılaşmalarını gerçekleştirirken birkaç amiral gemisinin altını keser. Samsung Galaxy S9 - S8 stiline karşı yenilikler? Büyük Stil Değişiklikleri veya Küçük İyileştirmeler? Samsung, 2017 yılında kendini yere attı ve Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus ile büyük başarı elde etti. Akıllı telefon işindeki bir TechRadar kaynağına uygun olarak, Samsung cihazının fiyatı daha yüksek olabilir. Evinizde o zarif ses sistemine sahipseniz, Galaxy S9 ile yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmak mümkündür. Bu daima, akıllı programın bir sonraki kilitlemenin etkili olmasını sağlamak için hatalarından anlaması anlamına geliyor.

samsung galaxy s9 edge Önümüzdeki amiral gemimizle bağlantılı ek söylentiler, telefonun 3 katmanlı görüntü detektöründen oluşan bir arkadan monte çift kamera sistemi ekleyebileceği anlamına geliyor. HMD, yılın MWC'sine çeşitli lezzetler için bir Nokia telefonu tedarik etti. Samsung Galaxy S9'un dış tasarımı değişmeden kalmaya devam ederse ya da tam da Samsung Galaxy S8'e benziyorsa, hikaye telefonda artık aynı değil. Çinli telefon üreticilerini gerçekten sevmeniz lazım. Gerçi ekrandaki ekran tarayıcısına güvenmeyin. Galaxy Notice 8'de, iris tarayıcının biraz daha hızlı olduğunu, ancak olması gerektiği kadar daha az iyi olduğunu gözlemledim. Şirket, hangi gadget'ların reklamcılık için kriterleri karşıladığını tam olarak belirtmedi; ancak notta, genellikle, ödünç verilen değer, aylık taksitlerle veya bir taşıyıcı krediyle değil, bir dönemlik bir çek ile geri gönderildi. Ticari olarak, işletme, Galaxy S9 ürün satışlarının öncekinden çok sevilen Galaxy S8'den daha iyi performans göstereceğini öngörüyor.

Dikkat: Ars Technica, satış pazarlama programlarıyla bu yayınla olan bağlantılardan ürün satışları için tazminat ödeyebilir. Bu ürün, bir dokunmatik yüzey veya klavye olarak kullanılmasına izin veren tonlu telefonları bırakacaktır. Ve Alexa'yı okyanus ses dosyalarını gerçekleştirmesi için bilgilendirmek için Amazon Fire Television Stick'inizden yararlanın. İkincil telefoto zoom lensi, portre resimlerinin çekilmesi ve bok sonuçlarının iyileştirilmesine yardımcı olan, ayarlanmış bir f / 2.4 diyaframı spor yapıyor. Geniş diyafram açıklığına sahip bir zoom lensi, düşük ışıklı fotoğrafçılığa kesinlikle yardımcı olacaktır. Huawei, f / 1.6'da (Mate 10 Professional'da) en hızlı objektifi geçici olarak tecrübe etti, ancak S9'un zum objektifi şimdi S8'den% 28 daha yumuşak bir görüntü elde etti. Huawei, 1. gerçek dizüstü bilgisayarını geçen yıl zar zorla açtığında, biraz daha yararlı bir MacBook benzeri görünüyordu. CES "ilk açık görünümü" nedeniyle. Bu nedenle, Galaxy S9'un, samsung galaxy s9 fiyatı ve özellikleri'un aynı zaman çizgisiyle gelmesi halinde 2018'de Ocak ya da Şubat'ı başlatmaya hazırlandığını görmek için başlayabiliriz.

Samsung Galaxy S9'un tüm bu faktörleri camın altında parmak izi algılama teknolojilerine sahip. 18.5: 9 oranında bir faktör oranına sahip olan son derece AMOLED ekran, bir metal çerçeve ve eğri ön ve arka cam paneller. Galaxy S8'in piyasaya çıkışında 689 £ 'lık maliyetin üzerinde bir artış var. Bazı kurtarılabilir formatta Galaxy S9 firmanın önceki amiral gemisinden galaksi S8'den farklı değil. Galaxy S9 tek bir balığı ile birlikte kalacak. MoKo, Galaxy S9 için son derece koruyucu bir üstünlük getiriyor. Aslında S9 ile olan durum, öncekine benzemektedir. Kuşkusuz, rakiplerinin birçoğu için ekranı bile üretir, bilhassa bu Apple'da yer alır. Bununla birlikte, bunların en önemlileri, S8'in kendiliğinden yanması konusundaki beceriksiz kabiliyetiydi. Özellikle çıkış gününü içeriyorsa, Samsung belirli bir patern izlemeyi seven bu marka türü olacak.

edit retag flag offensive close delete