Ticaretle uğraşanlar, yaklaşan Samsung cep telefonunun bu su geçirmez ekrana sahip olmasını istiyorlar, bu yüzden S9 Edge'in etkin olacağı.

asked 2018-03-12 16:48:55 -0600

Gözlerinizin neyi yapamayacağını hemen öğrenebilen digicam. Bir tepeden tırnağa göre, giriş kapağını açarak saati ve bildirimleri görebilirsiniz. Bu tür bir kapakla tanışık değilseniz, bildirim açısından bir nokta vuruşlu matris retro tasarıma sahiptir. 999 ve akıllı telefonun tasarımını modüler bir üniteye dönüştürerek bunun başarılıp sonuçlanamayacağı şüpheli. Daha önce Samsung, parmak izi tarayıcıyı Galaxy S8'deki mercekin yanında tutmak için çok fazla eleştiri ile karşı karşıya kalmıştı, ancak bu tasarımda parmak izi lensin altına yerleştirilerek Ghostek önceki sürümlerinden düzeltildi. SD kart-samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak, teknik açıdan cep telefonunun 1 TB kartı kullanabileceğini söylüyor ancak piyasadaki en büyük bellek 400 GB'tır ve bu da çok fazla gibi görünüyor. En önemli ve şüphesiz en yararlı Bixby yükseltmesi Dwell Translations'a yapılır. Bununla birlikte, S9 Plus'da, sistemin sol tarafında nicelik düğmelerinin yakınında, bir three.5mm kulaklık girişi, microSD kart yuvası ve Bixby düğmesi bulunmaktadır. Cihazın nasıl görüneceği ve hangi özelliklerin dahil edileceği konusunda her yerden uçan söylentiler var. Yukarıda merkezde gösterilen İnce Zırh CS kasası, benzeri bir koruyucu kasa modeline sahiptir; ancak, kartları 2 adede kadar tutabilen dahili bir kart yuvasına sahiptir ve kartları güvenli bir şekilde saklayarak birbirinden ayrık kayar kapakları açar ve kapatır.

Hafif ve hafif bir kumaş olan Alcantara ile inşa edilmiş olan mermer, harika bir stil katıyor. Vivo detektörü, camın (0.88mm) ve OLED ekranın (1.2mm) altında ve ekranın dışından veya altından algılanmayan 0.525mm'lik bir alüminyum kılıfa konabilir. Bu samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S9 Plus Flip Cowl Case, flip folyo cüzdan kılıfıdır. Apple, resmi olarak iPhone 7 ve 7 Plus'ı ilan ettiğinden, vaka üreticileri sonuncusu süsleme göndermek için can atıyorlar. Bunu bir perspektif içine koymak için, iPhone X sadece 240 fps kadar kademeli harekete geçer. En yeni sızıntı Samsung'un kendisinden geliyor - ya da şirketin 25 Şubat başlatma olayı için koyduğu bir uygulamadan daha az değil. Gerçeği, Galaxy Notice 8'i incelerken, parlaklık tekdüzeliğinin bu dünyadan çıktığını ve Galaxy S9'un aynı şekilde davranmasını bekliyoruz.

Samsung taraftarları, Galaxy S8'in halefi olacağı akıllı telefonda daha fazla veri sağlayan yeni bir sızıntıya paralel olarak Galaxy S9 kameraya kalmalı. Bir kez daha, telefonların olağan değerinden biraz daha teslim olabilirsiniz. Daha önceki yıllarda, yonga seti verimlilikleri nedeniyle Samsung daha az dayanıklılık elde etti ve yine oluştu (Galaxy S9 daha fazla müzik çalma özelliğine sahip), ancak herhangi bir önemli yararlı özelliği dikkate almamaktadır. Android 8.0 Oreo kutudan çıkmış, bu da en yeni model değil. Akıllı telefonların üst kameraları var mı? Her iki akıllı da, düşük ortam ışığı koşullarında bile canlı fotoğraflar üzerine tıklamak için Optik Görüntü Sabitleme (OIS) ve f / 1.5 ila f / 2.Four açıklıklarına sahip. Açıklık F1.5'e yaklaştığında düşük-hafif koşullarda gürültü 30 pc daha düşüktür. Emoji'nizi özelleştirdikten sonra, S9, mesajlaşma uygulaması klavyesinden ekleyebileceğiniz bir dizi animasyonlu çıkartmayı otomatik olarak üretir (farklı uygulamalar Galeri'den bulabilir).

S8 neredeyse ideal bir telefondu yani Samsung aslında daha da yüksek yapabilir mi? Samsung, satın almalısınız en etkili Android destekli akıllı telefonlardan birkaçıyla etkilemeye devam ediyor. Ekstra hayati önem taşıyan şey, Samsung, 3D Yüz tanıma sisteminin S9 bileşenlerini yeterince üretebilecek mi? Önümüzdeki haftalarda daha fazla çalışmayı umuyoruz. Bir Samsung teaser video, muazzam slo-mo'nun yeni cep telefonuna geldiğini doğruluyor. Her gün gidip gelmenizi hızlandırın ve araç bağlamalarımızla cep telefonunuzu saniyeler içinde güvende tutun. Bu zeminle, Galaxy S9 söylentilerinin işaret ettiği şey buydu. Güvenebileceğiniz gibi, piller genellikle çıkarılabilir değildir. MWC 2018 ve Barselona'da yeni amiral gemilerinin etkinliği konusunda rapor vereceğiz. Bu, Samsung'un amiral gemisine entegre göz sabitleme sensörünün göründüğü birincil zaman olabilir, ki bu hepimiz ümit ettiğimiz bir şey galaxy s9 artı kılıf . LlabTooFeR, bir HTC U12 sürümünün "Nisan ayında bir yerde" oluşabileceğini de ekliyor.

edit retag flag offensive close delete