Samsung, bu yılki işlemi hızlandırmış görünüyor. Bu sezon gözden geçirdiğimiz Vizio Elektronik Koleksiyonundan yoğunlaşmış. Galaxy S9.

asked 2018-03-12 16:21:43 -0600

samsung galaxy s9 kılıflarısamsung galaxy s9 edge Galaxy S9 ve Galaxy için ücret alınırken S9 Buna ek olarak bazı diğer bölgeler için şimdiye kadar söylentilere yol açan ABD'nin resmi fiyatlarını çevreleyen herhangi bir söylenti bulunmuyor S8'in çift mercekli bir kamera ile geleceğine dair söylentiler var, tıpkı iPhone 7 gibi Artı bunu, ama asla olmadı. Tıpkı iPhone S sürümlerinde olduğu gibi, Samsung da S8'den S9'a küçük stil iyileştirmeleri yapıyor. Akıllı telefonlar için parmak izi algılayıcı üreticileri yakında zorlu bir konuma gelebilir gibi gözüküyor. Doğru zamanın ardından sarı renkte dönme riski. Oda (Ay'da) T-Mo kutularının açılması hangi saatte gerçekleşir. Apple şirketi iPhone için ekran yapımcısı Samsung'a bir satınalma yerleştirdi. Cep telefonunun, önceki Sony telefonlarıyla kıyaslandığında önemli ölçüde azaltılmış ön çerçeveli, 18: 9 element oranı ekran bulunuyor (çerçeveler son zamanlarda gördüğümüz stillerden biraz daha fazla olmamasına rağmen). Ayrıca Sammobile, S9'un yeni cep telefonunda gerçek stereo ses sağlamak için AKG ile olan ortaklığını artıracağını değerlendiriyor. Ve saniyeler içinde şarj edilecek bir konumda olacak.

Ve bu yazıda şanlı Samsung Galaxy S9'un şüphesiz neye benzeyeceğini ve neler bekleyebileceğini tartışacağız. Selefi gibi Galaxy S9 da hücresel şarj oluyor. Sıradaki yukarıdaki Samsung, Galaxy galaxy s9 artı kılıf S8. Kriket Wifi ve MetroPCS yalnızca Midnight Black'te bu cihazları taşıyacak, diğerleri ise Lila Mor, Gece Karanlık Karanlığı ve Mercan Parlayan mavisi yapacak. Samsung'un yeni amiral gemisi telefonları büyük olasılıkla Qualcomm'un ABD ve Çin'deki pazarlamacılar Snapdragon 845'teki en son amiral gemisidir. Bu da şu anki amiral gemisi koleksiyonunun yinelemesi ile marka yenilemesi arasında genel boyut veya şekil bakımından aşırı miktarda fark olmayacağı anlamına geliyor. Burada Zırh, ince, temel tampon, darbeye dayanıklı, silikon ve Samsung Galaxy S9 için bazı diğer durumlarda tampon koleksiyonunda en iyi durumları topluyor ve önermiş bulunuyoruz. 845, örneğin Google İş Ortağı'na fayda sağlayarak, Bixby'nin ses ünü yükseltebilir.

İlginçtir, üç akıllı telefonun hepsinde bir Qualcomm Snapdragon 845 SoC var - tabii ki, Galaxy S9'un Hintli bir versiyonu değil, bir Exynos 9810 SoC ile mevcut olacak. Yeni başlayanlar için, ürünlerin samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak'un Exynos 9810 SoC veya alana dayalı Snapdragon 845 ile ABD Galaxy S9'u ile gelmesi bekleniyor ve en son iPhone'lar genellikle hızlı yanıyor. Samsung, hoparlörlerin genellikle AKG tarafından ayarlandığını ve genellikle Galaxy S8'den 1.4 kat yüksek sesle şarkı söylediğini belirtti. Samsung Galaxy S9 Plus Case, karbon fiber desen içerir. Samsung Galaxy S9 Özellikleri ve Özellikleri: Yepyeni nedir? Ancak Samsung, oyunun tekrar ayarlanmasından önce sadece yer tutucudur. Samsung, bunu büyük bir etki yaratmaya çalıştıklarını gösteren çok sayıda kendi örneklerini gösterdi, ancak ön-kısa bölgenin durumlarını kontrol etmek zordu. Kamera, F1.5 açıklık modunu çalıştırır ve düşük ışık koşullarında bile en iyi ışığın doğrudan doğruya son derece keskin görüntüler oluşturmasına izin verir. Yeni bir "Akıllı Tarama" teknolojisi, iris tarayıcısını karıştırmak ve zayıf aydınlatma koşullarında biyometrik kimlik doğrulamasını geliştirmek için tanıma ile karşılaşmak üzere söylentilere yol açabilir.

edit retag flag offensive close delete