Apple'ın, kamerayı kullanmaları gerekiyorsa, alışveriş yapan kişileri daha büyük ve pahalı modellere sürme tekniği.

asked 2018-03-12 15:44:06 -0600

Telefonun serbest bırakılması için biraz zaman olması gerekecek ve yalnızca Samsung'un yarattığı heyecan kadar yaşamak için hazır olup olmadığını bileceğiz. Oyunu akıllı telefonunuzdan başlatabilir, daha büyük bir gösteride eğlenmeye devam etmek için telefonunuzu DeX Pad'e yerleştirebilirsiniz. Makinenin altındaki hoparlör ızgarasında, ortada bir dilim olan bir delik görebilirsiniz. Apple ayrıca, iPhone X'de ciddi bir sensör yükseltme şansı kullanarak ev düğmesini kesip aygıtta ekstra hareketli bir kullanıcı arabirimine geçti. Bu düzenlemeyi son 12 ay boyunca çeşitli söylentilerde gördük; cep telefonunu mevcut tasarımdan daha fazla tutarken, kullanıcıların sensörle parmaklarıyla daha fazla temasa geçmesine yardımcı olacak. Şeffaf davanın bir diğeriyle kararlaştıracağımız şu anda, telefonunuzu güvende tutmanın yanı sıra küçük çiziklerden ve çiziklerden korumak için alternatif bir seçenek sunuyoruz. Nintendo Mii ile yapacağınız gibi orada giysilerinizi, saçlarınızı, gözlük ve benzerlerinize karar veriyorsunuz. Samsung Galaxy S8 ve Samsung galaxy s9 Series arasında muhtemelen küçük bir değer farkı olacaktır.

12MP zumlu lens. İkinci lens, görüntüyü çektiğinizde arka plan bulanıklığını ayarlamanıza izin veren basit normal portre modu olan Samsung'un ikamet odaklanma modu için kullanılabilir. Bu, ahizenin tamamen çamurdan muaf olduğunu ve suyun 30 dakikasına kadar varlığını sürdüreceği anlamına gelir. Örnekler ve Kapaklar üreticileri, ahizeye hangi davanın konstrüksiyon yapılacağına karar vermek için zorlanıyorlar. Çoğunlukla 10nm çip üzerine kurulu ve bu yapıdan faydalanan ilk işlemci haline geldi. Bu titrek, 10 saniyelik YouTube videosu, bir ekran koruyucusu firması tarafından test edilen bir Galaxy S9'u işaret ediyor gibi görünüyor. Telefon, şirket için çok önemlidir. Cep telefonunda sadece 4GB RAM, 64GB depolama alanı ve 4010mAh pil bulunuyor. Nokia 8110 4G özellikli telefon mutlaka umut vericiydi, ancak Nokia sekiz Sirocco grafikte büyük ilgi gördü. Dava ayrıca manzara imkanı için bir stand özelliğine de sahiptir. Artık CES 2018 tam teşekküllü bir durumda. Durum böyle olmayacak.

Arka dijital kamera artık çift diyafram açıklığı modları - F1.5 daha düşük ışıklı resimler için ve F2.4 geniş aydınlatma koşullarında fotoğraflar için. 12 megapiksel kameralar. Her iki telefonda birincil 12 megapiksel dijital kameranın, f / 2.4 ve f / 1.5 arasında değişen değişken bir diyaframın yanı sıra süper durgun hareketli video çekimi sağlaması bekleniyor. Bununla birlikte, DxOMark'ın bir telefonun kamera için son puanı vermek için kullandığı parametreler ne olursa olsun, diğer teknik eleştirmenler tarafından etkili bir şekilde kabul görür. Tüm limanlara ve düğmelere kolayca girmek için son derece açık ve ince kolay erişilebilirlik performansı tasarımına sahiptir. Samsung, Apple'ın animoji'sini de kopyalar - AR emojis, kişisel avatarlarınızı oluşturmanızı sağlar ve giriş-digikam ile yüz yüze kadar faktör analizi ile yüzünüzde oluşturulur. Farklı özellikleri (kan tansiyonunu ölçmek gibi) ve bazıları o kadar da benzersiz olmayanları vardır (AR emojileri dikkat çekici görünür). Dün DeX İstasyonu ile ilgili raporunu takiben, resmi Galaxy S9 kapaklarının resimleri on-line olarak ortaya çıktı. Fotoğraflarda, telefon, tablet ve hatta bilgisayarınızda çalışacak kadar büyük olmaları için 2560 × 2560 kararı bulunmaktadır.

Ayrıca hücresel cep telefonunuzda, avuç içi kullanmadan rahat ve rahat bir şekilde çalışabilmeniz açısından görkemli bir ışık ve taşınabilir bağlantı arkadaşıdır. Dolby Atmos etkin, 360-diploma ses efektini vererek sesi kapsar. samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak ayrıca Atmos codec bileşenini Galaxy S9'a ekleyecek şekilde Dolby ile ortaklık kurdu - etkileşim sağlandığı anda, genel anlamda etkileyici bir deneyim kazandırmaya yardımcı olan mekânsal ses çalınmasını sağlıyor. Bonus olarak, Samsung Disney ile ortaklık kurdu ve AR'a Mickey ve Minnie'yi tanıttı. Samsung galaxy s9, bir batarya santralı üretecek. Bay Blass, XZ2 Compact'da digicam eleman formatının biraz farklı olduğunu belirtiyor. Göster: 5.Ece "/6.2" Süper AMOLED Sonsuz, 2.960x1440px çözünürlük, 18.5: 9 (2.06: 1) yan oran, 568 / 531ppi; HDR 10 uyumlu. Tutturulmuş not basitçe kabul edilebilir veya silinebilir. Bixby Areas, gerçek dünyadaki etrafınızdaki İlgi Çekici Noktaları (İÇN) ile ilgili işaretçiler sağlar. Kaydırın, kilitleyin ve gidin ve dünyanın harika yerlerini son derece kolay ve konforla keşfetmeye başlayın. Çılgınca gelebilir ama Ocak uzakta değildir. 35 tamamen farklı hazır ayarlar veya favori ayarlarını çalma listesinden ekleme. Yeni başlayanlar için, benzer bir oktav çekirdeği ilişkisine sahip olmakla söyleniyor: aşırı performans gösteren dört çekirdek ağır kütleleri idare ediyor ve 4 canlılık verimli çekirdeği hafif görevlerden sorumludur.

galaxy s9 kılıf ile ilgili daha fazla bilgi web sitesine göz atın.

edit retag flag offensive close delete