Samsung, Şimdiye kadar sızdırılmış küçük baskılardan herhangi birini teyit edene kadar, onları bir tuz tozu almaya devam etmek en büyük.

asked 2018-03-12 12:21:19 -0600

samsung galaxy s9 Görünüşe göre, Samsung'un yeni akıllı telefonunu 12 ayda başlatmak isteyen nedenlerinden biri olarak düşünülüyor. Ortak güvenlik güncellemelerini ve bu yılın önde gelen şirketini alacaksınız ve yazılım programı yamalarına varınca iplerdeki Pixel hattına sahip olacaksınız. Bu karşılaştırmaya girersek, çekirdek Samsung özelliklerine, tasarımına ve yazılımına çekinmeniz şart koşulmaktadır. S9'un Tasarımıyla İlgili Neler Var? Güney Kore Hücresi üreticisi, her yeni cihazın üretim birimi dışında patlayan teknolojik zarfları bastırdığı bilinen birkaç mobil donanım şirketi arasında yer alıyor. 10-24-2017'yi değiştirin: Galaxy S9'daki en son sızıntılar, Samsung'un son neslin özelliklerini düzeltmesini öneriyor. samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy telefonların lansman sırasında kusursuz olma izlenimini verdikleri, ancak sızdırılmış resimlerin görünümüyle ekipman üzerine yatırım yapmamızın zaman ilerledikçe ortaya koyduğu bu kısıtlılığa sahip oldukları biliniyor, aynı hikaye burada devam ediyor olabilir. Parmak izi tarayıcının konumu dışındaki S9, S8 ile hemen hemen aynı.

samsung galaxy s9 kapakDahili DRAM bellek çipi, daha önce olduğundan dört kat daha fazla bilgi işleyebileceği anlamına gelir. Bu GIF'leri duvar kağıdı gibi ayarlayabilirsiniz. Spora akıllı telefonunuzdan başlayabilir, daha sonra büyük bir ekranda keyif almaya devam etmek için telefonunuzu DeX Pad'e takabilirsiniz. Koruma anahattı, yan tarafın damlacıklara karşı sağlam köşe pedi emniyeti üzerinde ilave bir tutuş sağlar. İş trendini iyi bir görünüm verir ve manyetik olarak iç yorucu Bilgisayar kabuğuna bağlanabilir. Samsung Galaxy S9'un piyasaya sürüldüğü söylentilerinde, özellikle f / 1.5 ve f / 2.Four konuşulan iki açıklık var. Bununla birlikte, Güney Kore teknoloji büyükleri için bir danışman, daha önce söylentilere değindi ve bunun çok olası olmadığını belirtti. Bununla birlikte, DxOMark'ın bir telefonun dijital kamerası için son puanı elde etmek için kullandığı parametreler ne olursa olsun, diğer teknik eleştirmenler tarafından da aynı şekilde kabul görür. Xperia XZ2 de Snapdragon 845 ile birlikte gelecek. Saygı duyduğunuz gibi, ne cep telefonu ne de tempo istiyor bırakılmayacak.

Animasyon aynı zamanda süper slow-mo video yakalama özelliğine de ima ediyor - beklediğimiz söylentilerden biri daha ayağa kalkacak. Quad-HD eğri uçtan uca Muazzam AMOLED paneli. Ancak, Infinity Show (uçtan uca ekran) ile bayrakları üzerinde düzenli bir ilişki haline gelen Samsung, tarayıcıyı arkaya kaydırmak zorunda kaldı. Yeni esnek Y-Octa OLED teknolojisi ile 6.22 inç ekran. Apple iPhone X iki batarya bileşenine sığacak şekilde aynı Stacked SLP teknolojisini kullanıyor. Pürüzsüz kauçuk TPU iç katman ile güvenli oturur. Önceki davada görülen sızıntıları görüyorum. Ancak bildiğimiz birkaç önemli husus, samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak'un yükselen eğilimleri yaşatmaya çalışmak yerine cihazın tesisatında uzmanlaştığını kesinlikle önermektedir. Servisin sağladığı bilgi birikimi, Samsung'a tamamen lisanslanmamış ve onu kullanan heyecanlı diğer hücresel OEM'lerin kullanımına sunulmuştur. Android sekiz Oreo, Google'ın hücresel çalışma sisteminin en yeni sürümüdür. İşte bu ayın muazzam teknoloji sergileri öncesindeyiz. Benim Bayramım yine! Samsung muhtemelen Galaxy S9 ile Bixby'i ikiye katlayacak ve sayısal asistanına yeni seçeneklerden bolca sahip olacaklarını duyuracak. Bildirildiğine göre 3000mAh batarya ile güçlendirilecek.

Bu raporu sevdiyseniz ve galaxy s9 plus kılıf ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen İnternette bir site.

edit retag flag offensive close delete