Trafiğe dayalı bir itki ile, insanlar genellikle bilginin orijinal olup olmamasından umursamazlar.

asked 2018-03-11 13:52:51 -0500

Samsung Galaxy S9'un parmak izi tarayıcısı telefonun çift aralıklı arka kamerasıyla değiştirildiğinden, telefonun Iris tarayıcı deliği en dikkat çekici ön çerçevede gizlenmiş ve daha temiz ve genel bir görünüm sağlıyor. Galaxy S9 ve S9 Plus'ın birincil 12 MP kameralarının hareket algılamalı, "son derece yavaş mo" video yakalama özelliğini 480 fps'de ve değişken diyaframda olduğu düşünülüyor. On DxO Sıralamayı belirten Samsung Galaxy S9 Plus, 104 fotoğraf derecelendirmesi elde etti ve film kayıt kapasitesi 91 kazandı. SEOUL - Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus'un perdeleri birer birer açıklandı. Şüphesiz, samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak için Galaxy S9 Plus ve Galaxy Notice 9 arasında yalnızca bu bir öğeye bağımlılık için aşırı miktarda örtüşme var. Samsung'un Galaxy S9'a geri Mart 2017 odaklanmaya başladığı düşünülüyor, aslında Güney Koreli devlerin aşağıdaki amiral gemisi akıllı telefonlarının önceden tahmin edilen herkesin başında geleceği tahmin ediliyor.

samsung galaxy s9 plusİnsanlar daha önemli bir ekranla daha üretken olma eğilimindedir ve belirli bir özelliğini kullandığınızda daha yüksek bir çözünürlüğe sahip olmak daha kolaydır. Yayıncı: rainie Şarkılara dikkat etmesi veya telefonla görüşmesi için daha uzun süreli acı çekmemeli veya kötü kalitede kulaklık kullanmamalısınız. LaYear son olarak, amsung, birinin cep telefonunu bağlamasını ve harici bir ekrana, fare, klavyeye ve ayrıca bir Ethernet kablosuna bağlamasını sağlayan DeX İstasyonunu sundu. Harika fotoğraflar, üst seviye cep telefonları için önemlidir. Ve Apple'ın animoji'sine karşı gelmek için Blass, kameranın selfie ayarında genellikle "animasyonlu avatarlar" olduğunu belirtiyor. Stiller alıcıların ihtiyaç duyduğu şey ya da pazarın kendisindeki trendlere bağlı. RCS, müşterinin "büyüyen sektör momentumunu" gözlemlemeyi beklediği gibi, bu işlevde önemli bir konu olabilir. Ayrıca saçın, cilt tonunun, bardağın, resmin kıyafetini de değiştirebilirsiniz. Bu arada, David'in gadget hakkındaki ön düşüncelerini okuyabilirsiniz.

3 GB RAM ve 4 GB RAM ile iki telefon veya varyant görebilirsiniz. Bu zamanlarda her iki telefon için de Samsung'un yeni Lilac Mor renk varyasyonu parıldıyor. Samsung, saf donanımı açısından inanılmaz amiral gemisi Android telefonlar üretti. Sadece Samsung Galaxy S9 Plus ile uyumludur. Samsung Galaxy S9 Plus'daki ses, Dolby Atmos 360 seviyeli konumsal sese de yardımcı olan AKG ses işi tarafından ayarlanan bir grup yeni stereo hoparlör tarafından yönetiliyor. Görüntülere göre, Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus, tasarım söz konusu olduğunda şüphesiz seleflerine kıyasla hafif bir iyileşme olacak. SamMobile, Galaxy S9'un teknik özelliklerine bir göz attı. Bir kez bahsettiğimiz gibi, Galaxy S9'un göreli tekrar tekrar devreye sokulması hakkında konuşmak, bireysel bir lens kurulumuna odaklanan küçük bir dijital kamera modülünü sergiliyor. RAM normal S9'da, bu geçen yılki modellerle aynı değil. Samsung, ekranın gayrimenkulünü artırmak için son sene S8'deki bedensel anahtarı kaldırıp ev düğmesini öldürmeyi öngörüyordu. Gösterimler, Samsung'un gelecek nesil akıllı telefonu için özellikle parlak bir görünüme sahip olabileceğini de gösteriyor.

Bu makaleyi seçtiyseniz ve galaxy s9 kılıf ile ilgili ek ayrıntılar edinmek isterseniz lütfen bizim tarafımızdan durdurun kendi sayfası.

edit retag flag offensive close delete