Vaka üreticileri ve diğer üçüncü parti aksesuar üreticileri, S8 ikilisini taklit eden cihazları, hatta kulaklık girişlerine kadar.

asked 2018-03-11 13:41:17 -0500

Samsung'un yeni Galaxy S ahizelerinde Galaxy Observe 8 ile birlikte çıktığı çift kamera setini içerdiği tahmin ediliyor. Müşterilerin son derece kaliteli fotoğraflar ve enstrümanlarla kendi benzersiz hikayelerini bildirmeleri için kendilerini kategorize edebilmeleri için son teknoloji ürünü bir bilgi birikimine sahip bir akıllı telefon dijital kamerasına ihtiyaç duyuyorlar. Her telefonun kişinin uzmanlığı yukarıdaki teknik özelliklerden pek de etkilenmese de, daha büyük ekranı ve ikincil dijital kamera en büyük farkı temsil etmektedir. Bu, telefonunuzun kendiliğinden düşünmeye başlayacağı ve sizi yoketmenin yollarını keşfedeceği anlamına gelmez (Henüz değil!). Ayrıca, daha erken bir başlangıç, daha erken bir başlatma ile sonuçlanabilir. Müşteriler kendilerini bir tavşan veya kedi gibi karakterlere dönüştürebilirler. İsterseniz bir nokta yazılım açısından iyileştirmek gibi, aslında bu Galaxy S8.1'tir. Burada aşırı sıska Kasa'yı test ettik, ince kasayı, açık kasayı ve Galaxy S9 Plus için daha fazla örnek kesildi. Önümüzdeki birkaç yıl içinde piyasaya sürülen her ana amiral gemisi samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak gadget'ı, birkaç aylık kullanımdan sonra, rasgele gecikmeler ve donmalar, atlamış çerçeveler, genel halsizlik gibi verimlilik noktalarını sergilemeye başlıyor. CCS Perception tarafından hazırlanan Analist Ben Wooden, S9'un ve daha geniş ekranlı S9 Plus'ın S8'in her aşamasındaki özellikleriyle ilgili olduğunu söyledi.

Bu Samsung Galaxy S9 Plus Tampon Kılıfı, birinci sınıf TPU'yu ve sabit bilgisayarı kullanıyor. Bununla birlikte, 4GB RAM konuştuklarını duyduk ancak bir başka kaynak S9 Plus'ın 6GB'lık kapasitesine sahipken standart S9'un sadece 64GB veya 128GB'lık bir depolama alanına sahip olabileceğini söyledi. Anımsama: RAM için S9 4GB; 64GB / 128GB / 256GB depolama alanı; 256GB'a, UFS kart desteğine bağlı kartlar için microSD açma. Metalik ve cam gövde eğrisel ekranını, IP68 suya dayanıklılık derecesini ve microSD kart yuvasını korur. Kredi kartı veya kimlik kartını koruyabilen bir koruma davası isteyenler için o zaman tek seçenek budur. 102 kapalı): 100 Mb / s'lik veya artan kablo hızları varsa, bu hızları cihazınıza verebilecek bir yönlendiriciye sahip olduğunuzdan emin olun. 18: 9, kenarlıkları bir araya getiren birincil Nokia akıllı telefonu haline getirebiliyor galaxy s9 plus kılıf a> görüntüleme. S9 için, şimdi çok özel bir sonsuzluk şovu öneren başka bir serin söylenti var. Samsung benzersiz gölge seçenekleri sunan harika bir iş idare etti ve birçok taşıyıcı özel pembe altın benzer ve deneyimsiz. Samsung, imalatın 512GB'lık bir depolama yongasında başladığını da açıkladı ancak S9'un içinde sonuçlanması muhtemel değil.

HTC U12'nin Android sekizli Zero Oreo ve HTC'nin Sense 10 kullanıcı arabirimi önceden yüklenmiş olarak gelmesi bekleniyor. HTC U11, güçlü ve çok güçlü bir cep telefonudur. Cep telefonunun otantik görünümünü korur. Cep telefonunu çok fazla damla ve sızıntıdan korumaz. Apple'ın iPhone X'inin perakende raflarında olduğu gibi, Samsung'a döndüğü düşünülürse, yıllar içinde en büyük iPhone sürümüne verilen cevapların ne olacağı merak edildi. Google bu en yeni modeli piyasaya sürdüğünde, elma için hangi özelliklerin 8.0'a geçeceği muazzam bir faaliyet olacak. Galaxy s9 ve elma iPhone 9'u piyasaya sürdükten sonra artık onaylanacak. Bu, kapsamlı akşam-zamanlı ve düşük nazik çevre testlerinin tam olarak test edilmesini gerektiren şeylerden biridir; bununla birlikte, erken ortaya çıkan sonuçlar (görünen altta), ayrıntılı olarak korunmuş ve parlak sahneler yükler. Kablosuz şarj işlemi biraz daha fazla olacaktır, ancak yaklaşık 45 dakika içinde GS7 Edge'den çok daha iyi olacaktır.

edit retag flag offensive close delete