Samsung, en iyi akıllı telefon kamerasını elde etmek için sürmekte olan savaşa ana yakıt ekledi.

asked 2018-03-09 14:17:52 -0500

Hangi nota dikkat et 8 renk en faydalıdır? Özellikle, Samsung, Galaxy'yi kurduktan beri yüz tanıma özelliği sundu. Not 7'ye geçin. Apple'ın Encounter ID'nin (iPhone X ile birlikte) piyasaya sürülmesiyle birlikte, iyileştirilmiş bildirim ve koruma mücadelesi bir adım ilerledi. En iyi Galaxy S9 söylentileri arasında çok daha gelişmiş güvenlik temel kavramı olabilir. Bu 12MP arka dijital kamera ve samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S9 Plus'ın ön 8MP kamerası, samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak - AR Emoji ve Bixby Eyesight için bu yılki diğer önemli gelişmeleri sağlamada merkezi olabilir. CES 2018 Las Vegas'ta sergileniyor ve bu akıllı telefonların etrafında birçok sızıntı görüyoruz. Geçen hafta yapılan sızıntı patlamaları, bir kez daha kenardan avantaja veya hatta sonsuza kadar uzanan "sonsuzluk gösterileri" ni önermesine rağmen, erken işler son yılın S8'inden garip daha kalın taraflarla bir siluet sağladı. Şeffaf tekrar tekrar ve renklendirilmiş taraflar kesinlikle harika ve damla ve darbelere karşı bir miktar koruma önerecek. Öte yandan Samsung Galaxy S9'un maliyeti bugün sızdırıldı ve bize (yayıncılar) belirli bir fırlatma olayında önümüze bakacak hiçbir şey olmadı. Galaxy S8'den 256 GB'a varan bir artış var.

RAM için 6GB; 64GB / 128GB / 256GB depolama alanı; microSD 256GB'dan etkilenen kartlar için başlıyor, UFS kartları destekleniyor. Güzel bir tasarım, en iyi özellikler ve en ilgi çekici dijital kamera ayarlarından birine sahip olan S9, başlangıç ​​vaadini yerine getirirse, yılın tümünde 2018'in telefon olması için belge parça parça alır. Muhtemelen mükemmel, hatta harika bir telefon. Bu cep telefonunun diğer bir büyük fonksiyonu, bugün yarın ana akım olan 5G sistemlerinden söz etmemek için hızlı LTE ağıyla uyumluluğunu sağlayabilen 1gbps LTE Cat16 kablosuz çipe sahip olması. XZ2 Small ile birleşince, telefon şüphesiz Sony'nin 18: 9 ekran ve küçük ön çerçeve ile ilk olacak. Rachel Morrison'ın da burada, ilk kadın Oscar adayı görüntü yönetmeni ("Çamurdan Nakarat" için). Iris tarayıcı, cep telefonunun kilidini açmak için gereken ayrıntıları alamazsa, yüz tanıma özelliği, daha sonra erişim sağlamak için etkinleştirebilir. İlgili taraflar Grey veya Reddish renkli olarak alacaklar. Burada neler olduğunu iyi bir görüntü elde etmek için birlikte incelenmesi gereken çok sayıda iş var. Pek çok okuyucu S9'da bir ekran parmak izi tarayıcısı edinmek isterse, analistlerin önerdiği gibi Note9'dan önce beklemek zorunda kalabilirler.

Ayrıca, flip kasanın arkasındaki kesik kamera söylentilerini ve parmak izi yerini teyit eder. Ancak selfie fotoğraf makinesi ile ilgili en iyi şey, yeni bir AR Emoji olabilir, yani iPhone X'in Animoji'sine açıkça bir çare. S9, ayrıca stereo hoparlörleri ifşa ederek iPhone 7/8 / X ve Arama motorları Pixel 2'ye katılıyor. Samsung, her iki cihazın altına stereo ses hoparlörleri ekleyecek gibi görünüyor. Altında, bir başka hoş geldiniz değişimi: stereo sistem hoparlörleri. Gövde Süper Hızlı Çift Pikselli kamera 12Mp olmaya devam ediyor ancak ayrıcalıklı bir DSLR ile karşılaştırılabilir devrim niteliğindeki bir mekanik açıklık geliyor. Çift kamera ayarına ek olarak aynı şaşırtıcı ekranla gelecek. Diyafram, bir zumlu lens de içinde bir kamera için benzer bir şey yapar. Zamanla, ön siparişlerin yararına ihtiyaç duyanlara hücresel şarj cihazları, gerçeklik kulaklıkları neredeyse ve hatta daha fazla, dolayısıyla da aynı şeyi görmeyi umuyoruz.

Açıklanan sözler, Twitter'da @evleaks olarak bilinen güvenilir ipucu Evan Blass'dan geliyor ve "önemli bir muhafazanın C derece yöneticisi" nden tweetediyor. Galaxy S4, S6 ve S8, Galaxy S7 ve S5 gibi tek sayılı nesiller yakın zamanda tanıtılan endüstriyel tasarımlarda tekrar edildiği gibi, cihazların görünümünde ve yaratılmasında temel revizyonlarını getirdi. 'In web sitesinde stilleri. Gelecekteki aletlerden neyi öngöreceğimizi bilsek de şu ana kadar sızdırılmış olmayan bir şey itme aracı oldu. Nokia 7 Plus'ın ek bir sızıntısı vardı, bu durum Çin'den itme araçları aracılığıyla gerçekleşti. Başka bir yerde, büyük yonga seti gelişmelerinin, devam eden şirketin çok daha büyük bir elektrik aküsü eklemesine izin verebileceği arasında var gibi görünüyor. Android Headlines tarafından yayınlanan daha yeni bir bildiri, Hong Kong merkezli tamir merkezindeki pil alternatif listelerini gerekçe göstererek bu durumu destekliyor. Önemli olan bir patent, bir teknolojinin kullanıma sunulmasının bir garantisi değildir.

Bu makaleyi beğendiyseniz, samsung galaxy s9 kılıfları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz ödeme yapmaya yemin ederim İnternet sitemizi ziyaret edin.

edit retag flag offensive close delete